Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski

Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, oraz ich wpływ na śmiertelność. Krótko można podsumować: to co często jest pomijane jako skutki uboczne działania prawnie zapisanych leków, jest zauważone przez tych, którym aspekty ekonomiczne nie przeszkadzają w dostrzeżeniu prawdy.

Zobacz

Truth about cancer

Seria kilku filmów dokumentalnych dotyczącej leczenia chorób nowotworowych. Wywiady z lekarzami cieszącymi się wysoką skutecznością leczenia chorób nowotworowych, a także z osobami, które doświadczyły zaniku choroby nowotworowej.  
Bardzo polecam tą lekturę aby ułatwić sobie podjęcie decyzji co do sposobu leczenia i metod jego uzupełnienia.

Zobacz

Plaga 1: rak

Występujący w filmie pt.: „Plaga 1 Rak”:  dr. Aleksandra Niedzwiedzki, Jerzy Zięba, dr. Matthias Rath i wielu innych ; wypowiada się na temat leczenia raka. Materiał, który umożliwia zrozumienie zasadności wdrożenia zmian, które są nieodzowne aby wspomóc organizm w procesie w leczenia chorób nowotworowych.

Zobacz

Oszczędność energi życiowej

Uszczerbki w samopoczuciu, fatalna kondycja, brak chęci do życia, może mieć źródło nie tylko w produktach spożywczych bogatych w sztuczne barwniki, konserwanty, stymulatory smaku. Często źródłem takiego stanu jest nasz kontakt z toksycznymi ludźmi. Potężny kawał pracy wykonała Magda z Selfmastery, omawiająca 30 sposobów manipulacji jakie stosują wysysający z nas energię manipulatorzy.

Zobacz

Plaga 2: choroby nakazane

Wzruszający  film poruszający tematykę zależności dobrostanu zdrowia w zależności od kondycji naszych jelit.  Film ukazujący rolę  jaką może spełnić dobrze zaplanowany i bezpiecznie wykonany Detoks. 

Zobacz

Solidarne milczenie: dyskusja

Bardzo dobra dyskusja o aspektach zdrowia, których ze względu na konflikt interesów, nie zobaczymy w mediach głównego nurtu. 
Udostępniam, ponieważ zdrowie nie jest towarem, który da się kupić. Zdorwie jest wartością.  Zasada ograniczonego zaufania może uratować życie nie tylko w ruchu drogowym… 

Zobacz