greenmedinfo.com

Strona przedstawiająca aspekty medycyny naturalnej widzianej z perspektywy nauki, oraz nieodłączne zagrożenia wynikające ze stosowania chemikaliów w naszej żywności, środowisku…

 

Zobacz

rozanski.li

Medycyna dawna i współczesna. Dr Henryk Różański: nauki medyczne i biologiczne, fitoterapia i fitochemia.
Bardzo bogata i dokładna strona człowieka, który żyje ziołami. 

Zobacz

drmichalak.pl

Szczególnie polecanym artykułem jest ten opisujący 12 błędnych paradygmatów współczesnej medycyny, które determinują dzisiejszy obraz i wydolność leczenia systemowego.

Zobacz

http://ekonsument.pl/

Aby nasze codzienne wybory, nie przyczyniały się do wyzysku  i cierpienia innych or dewastacji środowiska, warto zorientować się jak każdy nasz zakup wpływa na ludzi i na środowisko… 
To są informacje  których nie usłyszymy/zobaczymy w mediach, które żyją z reklam…. To oczywiste ze względu na konflikt interesów.

To nie tylko kwestia zrównoważonego rozwoju czy poprawnego politycznie „bicia piany”, ale m.in. zmniejszenia intoksykacji.  Albowiem kiedy kupujemy buty i będziemy nosić takie buty, ktore zostały wytworzone w dającym maksymalne oszczędności  toksycznym procesie: po pierwsze przykładamy rękę do szybszej degradacji środowiska, a po drugie w najlepszym przypadku odpokutujemy taką intoksykację nieprzyjemną wysypką.